Parabolin-Tren Hexahydrobenzylcarbonate 0 produkt

Parabolin-Tren Hexahydrobenzylcarbonate
Klasyfikacja: Steryd anaboliczno androgenny
Substancja aktywna: Trenbolon
Dawkowanie: 50 - 100mg / ed
Aromatyzacja: nie
Redukcja: nie
Blokowanie HPTA: Tak, bardzo silne
Okres półtrwania: 1-1,5 dnia
Okres wykrywalności: 5 tyg

modyfikowanie cząsteczki nandrolonu przyczyniło się do powstania niezwykle silnego SAA jakim jest Trenbolon. Lek weterynaryjny służący do "masowania" bydła ubojowego , które potrafiło zbudować 50-80kg czystego "mięsa" w dwa miesiące!

W USA dostępny jako weterynaryjny Finaplix-H w postaci małych żółtych kuleczek do wstrzykiwań. W obiegu czarnorynkowym znajdują się zazwyczaj dwie formy estryfikowane: Octan Trenbolonu (Trenbolone Acetate), oraz Cykloheksymetylowęglan Trenbolonu (Trenbolon Hexahydrobenzylcarbonat) Heksa częściej używana w cyklach typowo masowych , krótsza forma zaś w okresie przedstartowym łączona najczęściej z propionatem testosteronu, oraz winstrolem. Ponadto produkowane były również, Enantat Trenbolonu (Trenbolone Enanthate) oraz TNE (Trenbolone No Ester - bezestrowa forma Trenbolonu). Parabolan to najbardziej znany preparat dla ludzi produkowany przez francuski koncern farmaceutyczny, obecnie nie ma w produkcji legalnego aptecznego trenbolonu.

Trenbolon jest bardzo mocnym androgenem, posiadającym silne właściwości anaboliczne. Znakomicie nadaje się do szybkiego budowania wysokiej klasy masy mięśniowej, znacznej poprawy waskularyzacji oraz siły i regeneracji w krótkim czasie. Posiada najsilniejsze powinowactwo do receptorów androgenicznych ze znanych nam steroidów. Anaboliczność tego związku porównywana jest często z typowo budującymi środkami, takimi jak Dianabol lub Testosteron. Jest jednak pomiędzy nimi zasadnicza różnica - Trenbolon nie aromatyzuje. Jest środkiem naprawdę wyjątkowym, zwłaszcza że praktycznie wszystkie sterydy budujące masę mięśniową konwertują do estrogenów. Natomiast środki niearomatyzujące wykazują z reguły słabsze właściwości anaboliczne. Trenbolon natomiast nie aromatyzując, oferuje bardzo silne działanie anaboliczne. Nie powoduje retencji wody, toteż masa na nim zdobywana zawsze jest bardzo wysokiej jakości. Kolejny mechanizm, przez który omawiany związek wpływa na proces hipertrofii mięśni szkieletowych, związany jest z komórkami satelitarnymi. Trenbolon zwiększa ich wrażliwość na IGF-1 - Insulino-podobny czynnik wzrostu 1 i FGF -czynnik wzrostu Fibroblastów). Wpływa on także na wzrost produkcji obu wcześniej wspomnianych związków, co owocuje bardzo silnym wzrostem tempa syntezy protein. To wyjaśnia niezwykłą skuteczność Trenbolonu w budowania masy mięśniowej.

Wysoki poziom androgenów, powodowany stosowaniem Trenbolonu, przy nieobecności estrogenów znakomicie sprzyja spalaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Pozwala na uzyskanie znakomitej gęstości i separacji muskulatury, bez drastycznej diety. Dlatego jest niezwykle cenionym i popularnym wśród kulturystów sterydem. Warto wspomnieć jeszcze o pozytywnym wpływie Trenbolonu na ilość czerwonych krwinek oraz na przyspieszenie odbudowy zapasów glikogenu, co prowadzi do przyspieszenia tempa regeneracji a tym samym pozwala trenować częściej, dłużej i bardziej intensywnie.

Trenbolon jest wyraźnie mocniejszy niż testosteron. Wykazuje wyraźnie silniejsze działanie, zarówno w komponencie androgennym jak i anabolicznym od testosteronu- porównując w skali miligram do miligrama.
Znacznie mocniejsze w przypadku Trenbolonu jest także blokowanie sekrecji endogennego testosteronu, mimo braku jakichkolwiek ilość estrogenu. Przy czym wykazuje pewne działanie progesteronowe, ze względu na strukturę chemiczną. Jest pochodną 19-nortestosteronu (nandrolonu), dlatego może powodować skutki uboczne typowe dla tego związku. Ze względu na wysoki stopień zaburzania funkcjonowania osi podwzgórze - przysadka - jądra, odpowiednie zastosowanie HCG oraz Clomidu / Nolvadexu po zakończeniu terapii jest niezbędne. W przeciwnym przypadku powrót do normalnego funkcjonowania hormonalnego może potrwać bardzo długo.

Mimo że sam Trenbolon jest niezwykle silnym środkiem, często łączy się go z innymi sterydami, w zależności od oczekiwanych rezultatów. W cyklach opartych o trenbolonie zawsze powinien znajdować się testosteron, ew. stałe dawkowanie HCG. W okresach pracy nad poprawą definicji najczęstszym dodatkiem jest niearomatyzujący anabolik, taki jak Winstrol lub Primobolan. Zwiększając masę mięśniową warto natomiast dodać silniejsze związki, takie jak Oxymetholon lub Dianabol. Jednak w takim przypadku musimy liczyć się z utratą definicji, jaką oferuje Trenbolon. Gdzieś w środku tych dwóch opcji znajdują się jeszcze umiarkowane anaboliki, takie jak Boldenon. Takie połączenie z kolei zapewni znaczne przyrosty masy mięśniowej i siły, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo przyzwoitej definicji (znikoma retencja wody).

Bardzo często osoby przyjmujące trenbolon zauważają silne pobudzenie, znacznie zwiększona regeneracje, prowadzi to w prostej linii do zauważalnego przyspieszenia tempa regeneracji a tym samym pozwala trenować częściej, dłużej i bardziej intensywnie. Często występuje bezsenność spowodowana wyżej wymienionymi, lekka termo geneza a co za tym idzie podkręcenie metabolizmu, może się to objawiać wzmożoną potliwością, przyspieszonym pulsem.

Co ciekawe w wielu przypadkach podczas robienia zastrzyku z trenbolonu pojawia się swoisty kaszel "Fina cough", opisywany jako uczucie niemożliwości złapania oddechu przyczyna tego zjawiska są prostaglandyny, których powstawanie nasila trenbolon. Prostaglandyny powiązane z lipooksygenazą powodują powstawanie ucisku oskrzeli, co prowadzi do pojawienia tego uciążliwego kaszlu.

Trenbolon na pewno nie jest środkiem dla osób sięgających pierwszy raz po doping, powiem więcej nie jest również dla osób sięgających po raz 3 po doping. Posiada on wiele niemiłych skutków ubocznych- jest sterydem złego samopoczucia w odróżnieniu np. od testosteronu czy dianabolu , należy liczyć się z tym sięgając po niego.http://sklep.sterydy.net/images/stories/reklama/oko.jpg Trenbolon podobnie jak bratni nandrolon są progestynami. Oznacza to, że wykazują aktywność podobną do progesteronu. Sam Trenbolon wykazuje powinowactwo względem receptorów progesteronowych tylko w 60%, natomiast jeden z jego aktywnych metabolitów (17-beta-trenbolon) znacznie przewyższa pod tym względem progesteron. Ratunkiem tutaj jest stosowanie testosteronu podczas kuracji z trenbolonem. Ludzie stosujący trenbolon bez odpowiedniej wiedzy na skutek oddziaływania progestynowego, oraz podniesienia poziomu prolaktyny doprowadzają do depresji posterydowej (podobnie sprawa ma się z nandrolonem zwłaszcza długim). Z tego powodu nie zaleca się stosowania połączeń nandrolonu z trenbolonem, zablokowanie HPTA jest bardzo silne, a wymykająca się spod kontroli prolaktyna często jest nie do okiełznania . Trenbolon wpływa negatywnie na poziom T3, co z powodu pętli sprzężenia zwrotnego, powoduje wzrost poziomu endogennej prolaktyny. Prolaktyna powoduje pojawienie się laktacji , która u mężczyzn jest zjawiskiem niezwykle nieprzyjemnym i kłopotliwym. Zapobiec temu możemy poprzez podawanie syntetycznego T3 w niewielkiej dawce, jak również poprzez przyjmowanie witaminy B6 w dawce 400-600mg podzielonej na 2-3 dzienne dawki ,witamina B6 skutecznie może w tym przypadku zastąpić powszechnie polecaną Bromokryptynę, czy dostinex). Prolaktyna ponadto wpływając na zachowania seksualne, może skutecznie doprowadzić do oziębłości seksualne powiązanej z impotencją- potocznie efekt nazywa się finadick (podobnie jak w przypadku nandrolonu- decadick).Ze względu na wysoki stopień zaburzania funkcjonowania osi podwzgórze - przysadka - jądra, odpowiednie zastosowanie HCG oraz Clomidu / Nolvadexu po zakończeniu terapii jest niezbędne. W przeciwnym przypadku powrót do normalnego funkcjonowania hormonalnego może potrwać bardzo długo.

Chciałem również poruszyć temat domniemanej hepato oraz nefrotoksycznosci tej substancji. Krążyło wiele opinii według których ternbolon powodować ma pojawienie się moczu we krwi,a co za tym idzie uszkodzenie nerek. Czerwone zabarwienie moczu wywoływane jest metabolitami które posiadają ceglastoczerwona barwę. Zbyt długie przechowywanie, podgrzewanie doprowadza do zmiany zabarwienia trenbolonu właśnie na czerwony kolor na skutek utleniania substancji. Niektóre badania wykazują nadmierne obciążenie wątroby przez trenbolon, z tego powodu należny co jakiś czas badać ten organ.

Brak produktów w tej kategorii.

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów

Najczęściej kupowane

Aktualnie brak

Promocje

Aktualnie brak promocji