PRIMOBOLAN DEPOT 100mg


Klasyfikacja: Steryd anaboliczno androgenny
Substancja aktywna: metenolon
Okres aktywnego półtrwania: 5dni
Okres wykrywalności: 4-5 tyg
Dawkowanie: Mężczyźni 200 - 400mg / tydzień
Aromatyzacja: Nie
Redukcja: Nie
Blokowanie HPTA: średne

Więcej szczegółów


Cena:
£9.00


Primobolan Depot jest iniekcyjną formą metenolonu. Jest to dokładnie ten sam związek, który wchodzi w skład Primobolanu w tabletkach (acetat metenolonu). Oba leki produkowane są przez koncern Schering. Wersja iniekcyjna, w formie enantanu, zapewnia wolne i równomierne działanie środka. Okres działania i poziom stężenia będzie w miarę podobny do Testosteronu enantanu, pozostając podwyższony do 2 tygodni. Metenolon jest sterydem o długotrwałym działaniu, praktycznie bez właściwości androgennych. Działanie anaboliczne uważane jest za nieco słabsze niż popularny Deca-Durabolin. Dlatego Primobolan najczęściej stosuje się w okresie pracy nad definicją przed zawodami, kiedy zwiększanie masy mięśniowej nie jest najważniejszym celem. Niektórzy kulturyści łączą go jednak ze środkami drastycznie i szybko zwiększającymi masę mięśniową - z Dianabolem, Anadrolem czy Testosteronem. Przeważnie jednak w celu obniżenia wymaganej dawki androgenów, minimalizując ryzyko skutków ubocznych. Rozważając wybór pomiędzy Depotem a tabletkami lepiej wybrać to pierwsze, jest zdecydowanie efektywniejsze w porównaniu z kosztami kuracji.

Primobolan w ogóle nie konwertuje do estrogenów, dlatego nie wykazuje typowych dla nich skutków niepożądanych w sportach sylwetkowych. Nawet użytkownicy bardzo podatni nie powinni się o nie martwić. Masa mięśniowa zdobywana na Primobolanie jest zawsze wysokiej jakości, bez zbędnej retencji wody. Rzadko ponadto występuje podwyższone ciśnienie krwi, związane m.in. właśnie z estrogenami i retencją. Umiarkowane dawki rzędu 100 - 200mg tygodniowo nie powinny zaburzać czynności osi podwzgórze przysadka - jądra, w stopniu w jakim robią to iniekcyjne nandrolony czy testosteron. Większe dawki mogą jednak powodować takie zjawisko, dlatego odpowiednie zabiegi po zakończeniu kuracji będą niezbędne.

Primobolan jest generalnie środkiem bardzo łagodnym, nie powodującym wyraźnych skutków ubocznych. Mogą wystąpić pewne androgenne skutki uboczne, jednak tylko przy znacznie zwiększonych dawkach. Środek ten jest najpopularniejszym chyba sterydem wśród kobiet, oferującym zadowalające rezultaty bez zbędnych skutków ubocznych. Kobiety jednak powinny zdecydować się raczej na tabletki. Szybciej działający ester acetat, umożliwia skuteczniejsze kontrolowanie stężenia środka we krwi, w razie problemów po odstawieniu stężenie szybko opada.

Primoloban postrzegany jest jako najłagodniejszy steryd dostępny na rynku, świetny dla początkujących, starszych i wrażliwych użytkowników. Standardowa, efektywna dawka wynosi 100 - 200mg tygodniowo. W medycynie środek stosuje się nawet przez długi czas. Większość mężczyzn dobrze reaguje na dawki 200mg, jednak stosujący go przez dłuższy czas muszą przyjmować nieco więcej. Kulturyści często dochodzą do dawek sięgających 600 - 800mg tygodniowo, co jest dla nich dosyć korzystne. Tak wysokie dawki mogą już przyczynić się do wystąpienia skutków ubocznych, jednak z reguły są one dosyć łagodne.

Primobolanu praktycznie nigdy nie stosuje się samego, co nie oznacza ze nie powinno się tak robić. Większość kulturystów łączy go z innymi sterydami w celu nasilenia efektu anabolicznego. W okresach pracy nad definicją stosują stacki z niearomatyzującymi SAA, takimi jak Halotestin lub Trenbolon. Sprzyja to uzyskaniu wysokiej jakościowo, bardzo "twardej", definicji. Inna opcja zakłada połączenie Primobolanu z Winstrolem, lub innym sterydem o wysokim współczynniku A/A na korzyść anabolicznośći. Połączenie takie powoduje także poprawę definicji oraz minimalne zwiększenie masy mięśniowej, przy relatywnie niskich skutkach ubocznych. Jeśli na celu mamy zwiększenie masy mięśniowej dołączamy Testosteron/Dianabol/Anadrol. W takim przypadku narażeni jesteśmy jednak na aromatyzację i wiążące się z nią skutki uboczne. Obecność jednak Primobolanu obniża wymaganą dawkę androgenu, minimalizując ten efekt.

Kobiety odnoszą bardzo dobre rezultaty przy niskich dawkach rzędu 50 - 100mg tygodniowo. Jak wspomniano wcześniej powinny raczej sięgać po tabletki. Często przyjmują Primoblan w połączeniu z Winstrolem lub Oxandolonem, zwiększając działanie anaboliczne kuracji. Należy wtedy dokładnie kontrolować androgenne skutki uboczne. Podobnie jak u mężczyzn, łączenie Primobolanu z innymi SAA nie wymaga dawek równych stosowanego samego Pimobolanu. Szczególnie korzystna sprawa dla osób podatnych na skutki uboczne sterydów. Początkującym z Primobolanem kobietom zaleca się formy tabletek, ewentualnie później iniekcyjne.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów

Najczęściej kupowane

Aktualnie brak

Promocje

Aktualnie brak promocji